keyboard_capslock
0 (532) 581 94 80
İZMİR İSKELE SİSTEMLERİ 0 532 581 94 80 - 0 533 265 89 11 - 0 232 271 65 94
Kınık İskele Sistemleri
Kınık İskele Sistemleri

 

Kınık İskele Sistemleri 1993 yılında Tahir Demirayak tarafından kurulmuştur. Müşterilerimize İzmirde kiralık ve satılık ürünlerimizle birlikte, proje çözümleme, teknik destek ve süpervizörlük hizmetleri sunmaktayız. 1500 m²’lik kapalı alanda üretim ve kiralama yapmaktayız. 


Grupsan iskele olarak projeleriniz için en doğru ürün ve uygun fiyat ile sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız. İzmir Kiralık Boya İskelesi, İzmir Kiralık Sıva İskelesi, İzmir Kiralık Dış Cephe İskelesi gibi verdiğimiz hizmetler İzmirde inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması sebebiyle,insan sağlığına verilmesi gereken değer konusunda,bilinci ve sorumluluğu gereğince Grupsan iskele ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.,,,
 

Kınık İskele Sistemleri kiralık iskelelerimiz ile verdiğimiz tüm hizmetlerde, uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak, müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda liderliğimizi nesiller boyu sürdürmektir.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ